Rekonstrukce učeben

Projekt: Rekonstrukce a modernizace učeben na multimediální a polytechnické učebny ZŠ Vrchlabí, nám. Míru

Reg. č.: CZ.06.05.01/00/22_048/0004738

Předmětem projektu je modernizace 4 stávajících učeben, které jsou popsány níže. Projekt obsahuje nezbytné stavební práce, na základě kterých dojde k dovybavení učeben základním vnitřním vybavením (nábytek) a chybějícím IT vybavením do předmětných učeben.

Seznam učeben a rozdělení do stavebních objektů:

• SO-01 učebna č. 20 (kmenová a multimediální učebna – 1. st.)
  • SO-02 učebna č. 21 (kmenová a polytechnická učebna – 1. st.)
  • SO-03 učebna č. 32 (odborná učebna informatiky – 2. st.)
  • SO-04 učebna č. 34 (kmenová a polytechnická učebna – 2. st.)

Cíle projektu:

• Zkvalitnění vzdělávací infrastruktury pro polytechnické vzdělávání
  • Zkvalitnění vzdělávací infrastruktury pro cizí jazyky
  • Zkvalitnění vzdělávací infrastruktury pro práci s digitálními technologiemi
  • Využívání učebny neúplných škol minimálně 75 % časového využití pro formální výuku a neformální vzdělávání

Realizací projektu dojde bezpochyby ke zlepšení a zkvalitnění vzdělávací infrastruktury základní školy s akcentem na zlepšování přístupu ke kvalitním službám v oblasti odborné výuky a vzdělávání žáků ZŠ. Zajištění výuky v předmětných multifunkčních učebnách či odborné počítačové učebně za využití moderního materiálně-technického vybavení učeben a ICT dovybavení je plně v souladu s klíčovými kompetencemi IROP, ŠVP ZŠ ve vazbě na RVP ZV.

Projekt je realizován v rámci 3. výzvy MAS Krkonoše, z.s. zaměřené na vzdělávání v rámci komunitně vedeného místního rozvoje (SC 5.1 CLLD) pro programové období 2021 – 2027.

www.maskrkonose.cz