Organizace výuky pro žáky v budově školní družiny

Uvnitř článku se dozvíte důležité informace ohledně organizace výuky pro žáky v budově školní družiny (třídy 2.A a 2.B) a organizace chodu školní družiny (1., 2. a 3. třídy)

Vážení rodiče.

1.června tohoto roku začnou přípravné stavební práce na rekonstrukci vnitřku budovy školní družiny (vystěhování, výměna oken, nové podlahy – zrání několika vrstev betonu  a další).  Z těchto důvodů musíme výuku ve třídách 2.A a 2.B včetně provozu celé školní družiny – dále ŠD – přesunout od 2.6.2016 takto:

2.A se bude učit v aule na hlavní budově školy.

2.B se bude učit v učebně němčiny taktéž ve 2. patře hlavní budovy školy.

1.třídy  budou na odpolední ŠD zůstávat ve svých třídách v budově Bílé vločky.

2. a 3. třídy budou s odpolední ŠD v malé tělocvičně a v aule na hlavní budově školy.

Ranní družina ( 6.30 – 7.30 ) bude pro všechny děti v malé tělocvičně na hlavní budově.

Odpolední provoz ŠD bude v červnu do 17 hodin. (aktualizováno 31.5.2016)

V této souvislosti vás prosíme, pokud je to jen trochu možné, zda byste zvážili možnost odhlásit své děti (zejména třeťáky) ze ŠD v měsíci červnu. Velmi by nám to usnadnilo tuto náročnou situaci. Pokud tedy máte možnost neposílat své děti alespoň některý den nebo v některém období června do ŠD, oznamte tuto skutečnost vychovatelce ŠD.

Mnohokrát vám děkujeme za pochopení a spolupráci.

Mgr. Iveta Boháčová – zástupce ředitele
ZŠ Vrchlabí, nám. Míru