Získali jsem putovní pohár v minikopané

Fotbalisté z 8.-9. tříd postoupili do okresního finále minikopané pořádané v Trutnově dne 6. května 2011. V soutěži se utkalo celkem šest škol (trutnovská ZŠ Mládežnická, ZŠ Komenského, ZŠ V Domcích; ZŠ Úpice, vrchlabská ZŠ Školní a ZŠ nám. Míru ) a tu naši reprezentoval v brance J. Kerekanič (9.C), v obraně J. Hanuš (9.B), R. Krsek, T. Prchal (oba 9.C), ve středu O. Matěják (9.C), v útoku T. Forbelský (9.B) a M. Chleborád (8.C), jako náhradník pak J. Hlaváč (9.C).Vskutku excelentně si vedli T. Forbelský a O. Matěják, oba vstřelili po pěti gólech. Naše škola získala v 11leté historii této soutěže poprvé putovní pohár a dále postupuje do krajského finále. I přestože se naše škola nespecializuje na fotbal, i zde slavíme úspěchy!

Mgr. Martina Zemanová