Spanilá jízda -> okres -> kraj -> republika

V následujícím článku se můžete dočíst o velkém úspěchu našich starších žákyň na celorepublikovém finále v přespolním běhu, fotografie z této akce si můžete prohlédnout v článku.

Jako každý rok i letos se účastnila naše škola závodů v přespolním běhu družstev,pořádaných AŠSK České republiky. Obsadili jsme všechny kategorie a po úspěších v okresních a krajských kolech postoupily dívky starší,IV.kategorie do celorepublikového finále,které se konalo ve dnech 3.11. – 4.11. 2006 v Jeseníku.
Družstvo dívek, vesměs lyžařek běžkyň, vedených Alešem SUKEM, trenérem a učitelem v jedné osobě, ve složení:Hana KLAMPFLOVÁ, Lucie CHARVÁTOVÁ, Eva SAMKOVÁ, Martina KŘELINOVÁ, Aneta CARVOVÁ a Aneta FRANKOVIČOVÁ  nenechalo nikoho na pochybách o svých kvalitách a přes náročnou trať, jejíž náročnost zvyšoval i čerstvě napadaný sníh, zvítězilo a porazilo byť těsně i odvěkého rivala – dívky z Jilemnice. Svým vítězstvím všechna děvčata ukázala dobrou formu před blížící se sezonou a hlavně opět dokázala, že individuální úspěchy podpořené týmovým duchem nejsou v jejich podání ojedinělé, naopak se opakují a hromadí.
Děkujeme za vzornou reprezentaci nejen školy, ale celého města.