Republikové finále přespolních běhů

Vynikající 4.místo družstva starších žákyň naší školy!!!

Skvělým výsledkem navázaly letošní starší žákyně ( 8. – 9. ročník ZŠ ) na předešlé úspěchy našich běžců a běžkyň v přespolních bězích. Každý rok se naši žáci účastní přespoláků družstev základních škol, ale jen jednou za dva roky mají ta nejlepší družstva možnost startovat na republikovém finále. Před dvěma lety jsme slavili zatím největší úspěch v historii, když družstvo starších žákyň dokázalo republiku vyhrát! Ve složení Charvátová, Křelinová, Carvová, Samková, Klampflová v těžké konkurenci “ vypálily rybník“ více než 200 družstvům z celé ČR! Nyní, o dva roky později jiné družstvo starších žákyň naší školy ve složení Hložková, Řádová, Červinková, Koubová, Novotná Kr., Nejedlá H., skvělým výsledkem navázalo na předešlou generaci, když ve stejné konkurenci, jen o 3 body za třetím, obsadilo 4.místo na MČR družstev.