Pohár rozhlasu 2013

V pořadí 45. ročník oblíbené atletické soutěže určené pro žáky 2. stupně ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií měl opět za úkol udržovat tradici atletických disciplín a upevňovat pravidelné sportování děvčat a chlapců.

I letošní rok proběhlo okrskové kolo ve Sportovním areálu manželů Zátopkových a to ve čtvrtek 2. května 2013. Soutěže se zúčastnili žáci ze tří škol – ZŠ nám. Míru, ZŠ Školní a Gymnázium Vrchlabí. Sportovci soutěžili ve čtyřech kategoriích (mladší žákyně a žáci, starší žákyně a žáci) a v následujících atletických disciplínách: běh 60 m, vytrvalostní běh, skok vysoký, skok daleký, vrh koulí 4kg a štafeta 4×60 m.

Výsledky ukázaly, že žáci naší školy jsou sportovci tělem i duší. Ve třech kategoriích vybojovali prvenství a jednou skončili druzí. Podrobnější výsledky ke stažení a fotografie si můžete prohlédnout po otevření článku.

Výsledky: Starší žákyně Starší žáci Mladší žákyně Mladší žáci