Turnaj v piškvorkách

V pondělí 13.11. se tři týmy z naší školy zúčastnily oblastního turnaje v piškvorkách v Trurnově. V jeho průběhu naši žáci změřili své síly s protivníky ze středních i základních škol. Tým No problem s kapitánem Kubou Procingerem měl velmi těžký los a hned v úvodu narazil na pozdější vítěze IziWin. Bohužel i další soupeři byli nad jejich síly, takže ze skupiny nepostoupili. Tým No stress pod vedením kapitána Filipa Hlávka nezvládl důležitý souboj se ZŠ z Radvanic a, po částečně i takticky nezvládnuté bitvě, rovněž nepostoupil ze základní skupiny. Nejlepšího výsledku dosáhl tým Mimoni vedený kapitánem Jirkou Zapletalem, který si ve skupině poradil se dvěma týmy ze středních škol a postoupil do čtvrtfinále, kde však dostal tvrdou lekci od mančaftu ze SPŠ.

Všem žákům děkuji za účast a věřím, že příští rok, pokud trochu potrénujeme, postavíme jeden velmi silný tým, který bude prohánět ty nejlepší.

Jakub Kvášovský

piskvorky